Wipler się zawiesił. Republikanie bez prezesa

Screenshot_2013_10_31_22_55_57

Klub Enklawa – tu kariera posła Przemysława Wiplera weszła w ostry zakręt

Przemysław Wipler zawiesił się jako prezes Stowarzyszenia Republikanie. Takiego maila rozesłał dziś do sympatyków:

Drodzy Republikanie, Dziękuję Wam za liczne wyrazy wsparcia i nieuleganie zbędnym emocjom w ciągu ostatnich dwóch dni. Przepraszam za zaistniałą sytuację. Niezależnie od mojej oceny przebiegu wydarzeń, nie przysparzałbym Wam problemów, gdyby nie było mnie w tamtym miejscu o tamtej porze. To co nie ulega wątpliwości, to fakt, że zostałem dotkliwie pobity i że zostały opublikowane w mediach zmanipulowane informacje na mój temat. Mam nadzieję, że zostaną upublicznione nagrania z monitoringu. W tej chwili muszę zająć się wyjaśnieniem sprawy i na tym skupię wszystkie swoje wysiłki w najbliższych tygodniach. W związku z tym, po konsultacji z innymi członkami Zarządu Stowarzyszenia Republikanie, zawieszam sprawowanie funkcji Prezesa Zarządu Stowarzyszenia. Do 23 listopada, kiedy Zjazd Republikański wybierze nowy zarząd, pracami Stowarzyszenia będzie kierować Anna Streżyńska, wiceprezes zarządu. Jeszcze raz dziękuję za okazane w ostatnich dniach wsparcie dla mnie i mojej rodziny. Z wyrazami szacunku, Przemysław Wipler Prezes zarządu Stowarzyszenia „Republikanie”

3 thoughts on “Wipler się zawiesił. Republikanie bez prezesa

  1. Dobry przykład tego, jak będziemy traktowani przez policję wszyscy. Skoro zrobili to z posłem i jeszcze miast milczeć, opowiadają bajeczki oraz wytrzaskują świadka, też policjanta, to będziemy się mieć z pyszna. Teraz wam lemingi nawiąże Tusk do praw, które wam rzekomo odebrał Kaczyński, ale będą to prawa kaduka. Wróciła milicja tylko z nowocześniejszym oporzyrządowaniem. Łotry na razie górą.

  2. Niealeznie od tego jaka jest prawda, chociaz wszystko na wskazuje, ze poslowi urwal sie film i nie wiedzial co robi, okazal sie glupimi naiwnym czlowiekiem, ktory nie wiedzial, ze byc czlowiekiem publicznym to nie to samo co byc osob?prywatna

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s