About/O mnie

Szymon Jadczak. Dziennikarz śledczy, autor książki „Wisła w ogniu. Jak bandyci ukradli Wisłę Kraków”. Pochodzi z Radomia. Ukończył III Liceum Ogólnokształcące im. D. Czachowskiego w Radomiu. Studiował etnologię na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Kontakt: szymon.jadczak@protonmail.com

5 thoughts on “About/O mnie

 1. Witam, polecam sprawdzenie powiązań z Maćkiem Meroniem ps. Maslak z swietochlowic. Tzn z Chorzowa vide psycho fans Chorzów. Dla niewtajemniczonych przywódca gangsterów że stadionu ruchu.pan Sebastian Pan Maciek i pan Henryk Borowczyk aka Janek z Wrocławia próbowali w zeszłym roku przejąć wieża Ciśnień z Wroclawia
  Oszukali mnóstwo osób.byl też Gangster z warszawki Jacek Dobski który był nawet prokurentem spółki wieża Ciśnień.
  Dziennikarze nie zdają sobie sprawy jak gangsterzy że stadionów że sobą współpracują, Chorzów z Krakowem np.
  Polska właśnie

 2. Transakcja respirator-owa w rzeczywistości była rozliczeniem się PiSu za kilka tajemnic, a dokładnie aby te tajemnice po wieki zostały tajemnicami….
  Pan Izdebski jest tylko pośrednikiem i buforem który przyjmuje na siebie ciężar nagonki medialnej. Robi to za ustalony procent od wyprowadzonej kwoty. Dla PiSu jest idealnym bezpiecznikiem bo gdyby kiedyś zechciał opowiedzieć o kulisach to okaże się ze to jest osoba niewiarygodna, handlarzem bronią który oszukał swój kraj w czasie pandemii, a teraz bojąc się konsekwencji swych niecnych czynów wymyśla bajki i oczernia wszystkich – „to oczywista oczywistość ze ten oszust łże i jest niewiarygodny”. Tak sama retoryka jak w przypadku agenta Tomka.
  W pewnych kręgach pan Izdebski uchodzi za człowieka który może wiele spraw załatwić na ul. Rakowieckiej w Warszawie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s