Nowa praca, nowe wyzwania, nowe wszystko

Z końcem stycznia zakończyłem po kilkunastu latach przygodę z TVN. Można przeczytać o tym tu albo tu. Z początkiem kwietnia zaczynam pracę w Wirtualnej Polsce. No a skoro nowa praca – to i trzeba wyjść szerzej do ludzi, żeby dowiedzieli się, gdzie teraz będą mogli znaleźć moje teksty.

Dlatego po latach postanowiłem zreaktywować profil na Facebooku programu Turbo Kamera, którego byłem kiedyś producentem. Sam zakładałem ten profil, z fantastycznym zespołem Turbo Kamery ciężko pracowaliśmy nad jego rozwojem. Ale dziś programu nie ma. A ja nie chciałbym stracić potencjału, który wtedy udało się zbudować. Dlatego od teraz będę starał się wrzucać tu wszystko, co uda mi się stworzyć w nowej redakcji. Mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie!

3 thoughts on “Nowa praca, nowe wyzwania, nowe wszystko

  1. Witam Pana. Mam pytanie a raczej prośbę. Czy mógłby Pan w imieniu kibiców Wiały Kraków zapytać Pana Jakuba Blaszczykowskiego jczy zamierza odnieść się do słów kibiców ,,kumatej” strony Wiały Kraków o zbieraniu pieniędzy podczas meczu na kiboli którzy siedzą w więzieniu oraz opraw stadionowych? Czy klub ma zamiar to wspierać lub poczynić stosowne działania aby zablokować takie inicjatywy ponieważ szkodzi to wizerunkowi klubu i odpycha potencjalnych sponsorów. Dziękuje

  2. Napisałem do Pana wiadomość. Proszę o odpowiedź. Przemyśl itd. Pozdrawiam

  3. Nie lubię Pana, jest Pan niby dziennikarzem, ale przede wszystkim człowiekiem pełnym nienawiści i jadu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s